Web Tasarım

Profesyonel sunucularda PHP ile kurumsal web siteniz hazırlanmaktadır.

– Internet ortamında
– Firmanızın tanıtımı, ürün ve hizmet tanıtımı, perakende ticaret / e-ticaret hizmetlerini sağlamaktayız.
– İçerik site sistemlerimizle, web sitenizin her alanına hakim olun;
– E-ticaret siteleri
– Haberler / duyurular bölümü
– Yeni sayfa / içerik ekleme bölümü
– Çok gelişmiş ürün yönetim bölümü
– Dilerseniz ürünlerinizi sipariş amaçlı kullanabilirsiniz bu içeriklerle beraber kurumsal web tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Neden Web Tasarım?

Yüzyılın en önemli buluşu ve sistemi olan Internet, günümüzde vazgeçilmez bir ihtiyaç olmuştur. Internet ortamında bulunmak, ürün ve hizmetleri tanıtmak, bilgi sunmak, kişisel yayım yapmak gibi bir çok imkanı sunmaktadır. Tabi burada en önemli olan ticari bir işletmenin Internet deki durumudur. İşletmenin ürün ve hizmetleri çok önemli bir kitleye hitap ediyor olabilir. Bu durumda ürün ve hizmetleri buralara doğru ve hızlı bir şekilde sunmak gerekecek. İşte en iyi fırsat olarak Internet karşımıza çıkmaktadır. Hızlı, güvenli, doğru, ucuz bir sunum imkanı veren bu ortam, işletme için vazgeçilmez bir imkandır. Hızlı bir şekilde sunulan ürün ve hizmetler, gerektiğinde çabucak güncellenebilmektedir. Yeni bir ürün veya hizmet, çıkar çıkmaz buradan kitlelere sunulmaktadır.

Etkileşimli ortamlarla birlikte en iyi şekilde ürün ve hizmetleri sunma imkanı olmaktadır. Kurumunuzu yansıtan web siteniz ile amacınıza ulaşmak hiç de zor değil. Buna gelişen dünyanın koşullarını eklediğimizde web sitesi zorunlu bir hal almaktadır. Nitekim bazı devletler işletmelere web sitesini zorunlu kılmışlardır. Ülkemizde bunlardan biridir, ve 2012 yılı 2. çeyrekde işletmelere web sitesi zorunluluğu uygulanacaktır. Web tasarım araçları da, gün geçtikçe gelişmekte ve kullanıcıya geniş imkanlar sunmaktadır. E-ticaret sitesi, kurumsal site, ürün ve hizmet tanıtım siteleri ihtiyaçlara istinaden gelişim göstermiş kullanıcı dostu arayüzler sunar hale gelmiştir. Günümüz populer yazılımlarından joomla ve wordpress de kurumsal web tasarım alanında boy göstermeye başlamıştır.

admin Hizmetler