Hakkımızda

Ayke Bilişim,

Yirmi yıla yakın bilgi işlem ve yazılım uzmanlığı alanındaki tecrübemizi, 2005 yılında kurumsal hale getirerek, Ayke Bilişim işletmesi adı altında birleştirdik. Firmamız, bilgisayar notebook satış ve teknik servisi yanında, e-fatura, e-arşiv ve e-defter başta olmak üzere e-devlet sistemleri desteği sunmaktadır. Bunun yanında muhasebe ve ticari otomasyon sistemlerinizi ve server bilgi işlem sistemlerinizi de kurmaktadır. Antivirüs güvenliği ve güvenlik duvarı, firewall ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır. Acces Point gibi wi-fi ihtiyaçlarınızı temin edip, kulumunu sağlıyoruz. Eset Antivirüs yazılımı ve Sophos Cyberoam Firewall sistemleri hizmeti sunmaktadır. Web hosting ve e-posta hizmetleri yanında, web tasarım ve e-ticaret hizmetleri de sunmaktadır. PC, notebook, laptop ve tablet satışları da yapmaktadır. Ayrıca OEM ürünler, pc ve notebook aksesuarları, pil, şarj, kulaklık, hoparlör, ssd hard disk, klavye ve fare ürünleri de satış listesinde yer almaktadır. Bütün bu servis ve satış hizmetlerini daha kaliteli ve düzenli sunmak için yeni Pendik ofisimize taşınmış bulunuyoruz.

Bilgisayar Teknik Servis ve Bilgi İşlem Hizmetleri

– Server sistemleri
– PC ve Notebook / Laptop kurulum hizmetleri
– Kullanıcı/terminal/client kurulumları
– Network sistemleri
– Firewall güvenlik çözümleri
– Yedekleme Sistemleri
– Internet yapılandırmaları
– Antivirüs Güvenliği, Eset Antivirüs ile güvenlik çözümü

Internet Hizmetleri

– Hosting
– E-ticaret Sitesi
– Web tasarım
– Web yazılım
– Google Reklamları
– Kurumsal web tasarım hizmeti

Server Sistemleri;

Sunucu ve kullanıcı/terminal bilgisayar sistemleri sağlama ve kurma alanlarında, güvenli ve ilkeli hizmet vermektedir.

E-devlet danışmanlık; e-fatura, e-arşiv ve e-defter çözümleri

Ticari ve muhasebe sistemleri artık elektronik ortama taşınmaktadır. Ticari evraklar kağıt yerine dijital ortamda üretilmektedir. Sizlere e-devlet sistemlerine geçiş hizmetleri sunmaktayız.

Eset Antivirüs Sistemleri;

Server ve kullanıcı bilgisayarların güvenliği için ESET Antivirüs yazılımlarını öneriyoruz. Eset Antivirüs Satış ve Desteğini sizlere sunmaktayız.