Hakkımızda

Ayke Bilişim,

Yirmi yıla yakın bilgi işlem ve yazılım uzmanlığı alanındaki tecrübemizi, 2005 yılında kurumsal hale getirerek, Ayke Bilişim işletmesi adı altında birleştirdik. Firmamız, bilgisayar notebook laptop tablet satış ve teknik servisi yanında, e-fatura, e-arşiv ve e-defter başta olmak üzere, e-smm gibi e-devlet sistemleri desteği sunmaktadır. Bunun yanında muhasebe ve ticari otomasyon sistemlerinizi ve server bilgi işlem sistemlerinizi de kurmaktadır. Antivirüs güvenliği ve güvenlik duvarı, firewall ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır. Access Point gibi wi-fi ihtiyaçlarınızı temin edip, kurulumunu sağlıyoruz. Eset Antivirüs yazılımı ve Fortinet Firewall sistemleri hizmeti sunmaktadır. Web hosting ve e-posta hizmetleri yanında, exchange posta servisi, web tasarım ve e-ticaret hizmetleri de sunmaktadır. PC, notebook, laptop ve tablet satışları da yapmaktadır. Ayrıca OEM ürünler; anakart, işlemci, ekran kartı, pc ve notebook aksesuarları, pil, şarj, kulaklık, hoparlör, SSD disk, klavye ve fare ürünleri de satış listesinde yer almaktadır. Bütün bu servis ve satış hizmetlerini daha kaliteli ve düzenli sunmak için yeni Pendik ofisimize taşınmış bulunuyoruz. Pendik bölgesinde bilgi işlem ve teknik servis olarak sizlere daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bilgisayar Teknik Servis

– Notebook laptop tamir servis hizmetleri
– PC ve Notebook / Laptop kurulum hizmetleri
– Laptop notebook kasa tamiri hizmetleri
– PC Kasa OEM toplama
– Oyuncu Gamer PC kasa toplama kurulum hizmetleri
– SSD Montaj m2 Sata yedekleme

Bilgi İşlem Hizmetleri

– Server sistemleri
– Kullanıcı/terminal/client kurulumları
– Network sistemleri
– Firewall güvenlik çözümleri
– Yedekleme Sistemleri, NAS, Güvenlik Diskleri
– Internet yapılandırmaları
– Antivirüs Güvenliği, Eset Antivirüs ile güvenlik çözümü

Internet Hizmetleri

– Hosting
– E-ticaret Sitesi
– Web tasarım
– Web yazılım
– Google Reklamları
– Kurumsal web tasarım hizmeti

Server Sistemleri;

Sunucu ve kullanıcı, terminal bilgisayar sistemleri sağlama ve kurma alanlarında, güvenli ve ilkeli hizmet vermektedir.

E-devlet danışmanlık; e-fatura, e-arşiv ve e-defter, e-irsaliye, e-smm çözümleri

Ticari ve muhasebe sistemleri artık elektronik ortama taşınmaktadır. Ticari evraklar, serbest meslek makbuzları kağıt yerine dijital ortamda üretilmektedir. Sizlere e-devlet sistemlerine geçiş hizmetleri sunmaktayız.

Eset Antivirüs Sistemleri;

Server ve kullanıcı bilgisayarların güvenliği için ESET Antivirüs yazılımlarını öneriyoruz ve Eset Antivirüs Satış ve Desteğini sizlere sunmaktayız.