Hakkımızda

Ayke Bilişim,

Yirmi yılı geçen bilgi işlem ve yazılım uzmanlığı alanındaki tecrübemizi, 2005 yılında kurumsal hale getirerek, Ayke Bilişim işletmesi adı altında birleştirdik. Firmamız, bilgisayar notebook laptop satış ve teknik servisi yanında, e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye ve e-defter gibi e-devlet sistemleri danışmanlık desteği sunmaktadır. Bunun yanında muhasebe ve ticari otomasyon sistemlerinizi ve server bilgi işlem sistemlerinizi de kurmaktadır. Antivirüs güvenliği ve güvenlik duvarı, firewall ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır. Access Point gibi wi-fi ihtiyaçlarınızı temin edip, kurulumunu sağlıyoruz. Eset Antivirüs yazılımı ve Firewall güvenlik sistemleri hizmeti sunmaktadır. Web hosting ve e-posta hizmetleri yanında, exchange posta servisi, web tasarım ve e-ticaret hizmetleri de sunmaktadır. PC, notebook, laptop ve tablet, şarj başlık, şarj kablo satışları da yapmaktadır. Ayrıca OEM ürünler; anakart, işlemci, ekran kartı, pc ve notebook aksesuarları, pil, şarj, kulaklık, hoparlör, SSD disk, klavye ve fare ürünleri de satış listesinde yer almaktadır.

Oyuncu gamer bilgisayar laptop ekipmanları, klavye mouse satışı, laptop termal macun pad yenileme fan temizlik hizmetleri verilmektedir. Laptop notebook SSD Disk değişimi format atma RAM ilavesi hizmetleri verilmektedir.

Tüm servis ve satış hizmetlerini daha kaliteli ve düzenli sunmak için yeni Pendik ofisimize taşınmış bulunuyoruz. Pendik bölgesinde bilgi işlem ve teknik servis olarak sizlere daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bilgisayar Teknik Servis

– Notebook laptop tamir servis hizmetleri
– PC ve Notebook / Laptop kurulum hizmetleri
– Laptop notebook kasa tamiri hizmetleri
– PC Kasa OEM toplama
– Oyuncu Gamer PC kasa toplama kurulum hizmetleri
– SSD Montaj m2 nvme Sata montaj ve yedekleme

Bilgi İşlem Hizmetleri

– Server sistemleri
– Kullanıcı/terminal/client kurulumları
– Network sistemleri
– Firewall güvenlik çözümleri
– Yedekleme Sistemleri, NAS, Güvenlik Diskleri
– Internet yapılandırmaları
– Antivirüs Güvenliği, Eset Antivirüs ile güvenlik çözümü

Internet Hizmetleri

– Hosting
– E-ticaret Sitesi
– Web tasarım
– Web yazılım
– Google Reklamları
– Kurumsal web tasarım hizmeti

Server Sistemleri;

Sunucu ve kullanıcı, terminal bilgisayar sistemleri sağlama ve kurma alanlarında, güvenli ve ilkeli hizmet vermektedir.

E-devlet danışmanlık; e-fatura, e-arşiv, e-irsaliye, e-defter çözümleri

Ticari ve muhasebe sistemleri artık elektronik ortama taşınmaktadır. Ticari evraklar, serbest meslek makbuzları kağıt yerine dijital ortamda üretilmektedir. Sizlere e-devlet sistemlerine geçiş hizmetleri sunmaktayız.

Eset Antivirüs Sistemleri;

Server ve kullanıcı bilgisayarların güvenliği için ESET Antivirüs yazılımlarını öneriyoruz ve Eset Antivirüs Satış ve Desteğini sizlere sunmaktayız.