SSD Disk Laptop Montaj

Laptop Notebook OEM kasa SSD disk değişimi.

Yeni nesil SSD Diskler ile artık mekanik disklerin yavaşlığından kurtuluyoruz. Okuma ve yazma hızı 8 ile 40 Mb arasında değişen eski nesil disklerin yerine, okuma ve yazma hızları 40 ile 120 Mb fiili olarak gerçekleşen SSD disklere geçmek artık kesinlikle gereklidir. Laptop ve PC bilgisayarınıza gerekli ram takviyesi yaptıktan sonra (8 ve üzeri önerilir) mükemmel bir laptop ssd performansı elde edebilirsiniz.

Çeşitli kapasitelerde bulunan ssd diskleri 120 Gb, 240 Gb, 480 Gb, 1 Tb ve üzeri şeklinde kullanım alanınız ve bütçenize göre temin edebilirsiniz. Yazı ve internet ağırlıklı kullanıcılara şimdilik 120Gb kapasiteli ssd disk yeterlidir. İş amaçlı olanlar 240 Gb ve üzeri,  oyun amaçlı kullananlar ise 500 Gb ve üzerini tercih etmelidirler.

Teknik servisimize gelerek kısa sürede SSD disk montajınızı sağlayabiliriz. Dilerseniz uygun olan kendi ssd diskinizi de monte edebiliriz. Ya da ihtiyaca göre talep edeceğiniz SSD diski sizlere temin edip montajını sağlayabiliriz. Üstelik önceki kullandığınız tüm programlar ve ayarlarınızı aynı şekilde yeni SSD diskinize de aktarabiliriz.
(Not: eski diskiniz okumaya elverişli şekilde olmalıdır, bozuk alan bad sektör içeren alanlardan dolayı birebir kopyalama gerçekleşmeyebilir).

notebook ssd diskSSD Diskhilevel ssd diskhp taşınabilir ssd disk