Pendik Bilgisayar Servisi ve Laptop Tamiri

Pendik Bilgisayar Tamiri, Notebook Tamir Bakım ve Teknik Servisi, Tablet Servisi

Pendik yeni hizmet ofisi, ürün satış ve bilgisayar malzemeleri satış yerimiz hizmete başlamıştır. Bilgisayar notebook tamir bakım, tablet satış ve teknik servis yanında, bilgi işlem bakım onarım hizmetleri de sunulmaktadır. Laptop kasa onarım, laptop kırık ekran değişimi, tablet ekran değişimi gibi hizmetleri pendik bilgisayar servisimizde sunmaktayız.

OEM bilgisayar yedek parçaları ve bilgisayar malzemeleri ile beraber yan ürünler, aksesuarlar, kablosuz klavye, mouse, fare ve setleri ile birlikte, oyuncu, gamer kulaklık, usb kablo, hard disk, laptop ssd disk montaj, kablo çeviriciler, hdmi, display port kablo, vga, dvi kablo, notebook çanta, notebook soğutucu, power bank, tablet kılıfı ürünlerinin de satışa sunulmaktadır.

Sürekli gelişen ve değişen ürün sepetimize, android tv box, access point, adsl vdsl modem, bluetooth hoparlör ve kablolu ve kablosuz speakergibi bilgisayar malzemeleri ve ürünleri ilave edilmektedir. Kişisel anı ve hatıralarınız için fotoğraf baskı ve hediyelik kupa baskı hizmetleri de Pendik ofisimizde verilmektedir.

Ayke Bilişim Ofis
Ayke Bilişim Ofis