Pendik Bilgisayar Servisi ve Laptop Tamiri Bakım

Pendik Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamir Bakım ve Notebook Teknik Servisi

Pendik yeni servis ve hizmet ofisimiz aynı zamanda OEM, aksesuar ürün satış ve bilgisayar malzemeleri satış yerimiz olarak hizmete başlamıştır. Bilgisayar notebook tamir bakım, laptop ekran değişimi, laptop notebook anakart tamiri, windows kurulum ve format atma, laptop termal pad macun değişim, tablet satış ve teknik servis yanında, bilgi işlem bakım onarım hizmetleri de sunulmaktadır. Laptop kasa onarım, laptop kırık ekran değişimi, bozul ekran değişimi, pil batarya ve şarj aleti, kırık tablet ekran değişimi gibi hizmetleri pendik bilgisayar servisimizde sunmaktayız.

OEM bilgisayar yedek parçaları ve bilgisayar malzemeleri ile beraber yan ürünler, aksesuarlar, kablosuz klavye, mouse, fare ve setleri ile birlikte, oyuncu, gamer kulaklık, oyuncu klavye ve fare, usb kablo, hard disk, laptop ssd disk montaj, kablo çeviriciler, hdmi, display port kablo, vga, dvi kablo, notebook çanta, notebook soğutucu stand, laptop şarj aleti, hızlı şarj powerbank ürünleri de satışa sunulmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz;

 

– Format atma windows kurulum – Laptop pil batarya değişimi
– SSD disk montajı SSD imaj atma – Laptop notebook şarj aleti değişimi
– Termal bakım pad macun yenileme fan temizliği – Laptop notebook klavye değişimi
– OEM PC oyuncu gamer kasa toplama – Laptop notebook anakart tamiri
– Yazıcı kurulumu – Laptop notebook menteşe tamiri
– EBA uzaktan eğitim Zoom bağlantı ayarları – Laptop Kırık ekran değişimi
– Web Sitesi Tasarım – Laptop notebook kırık kasa onarımı
– E-ticaret Web Sitesi – Access Point Kurlumu
– Web hosting exchange e-posta – VDSL Modem Kurulumu

 

laptop tamiri laptop tamiri

Ayke Bilişim olarak, verdiğimiz hizmetler yanında, sürekli gelişen ve değişen ürün sepetimize, access point, adsl vdsl modem, kablosuz speaker, bluetooth hoparlör ve kablolu ve kablosuz speaker gibi bilgisayar malzemeleri ve ürünleri ilave edilmektedir. Ayrıca oyuncu gamer klavye mouse ve diğer mikrofon gibi oyuncu ekipmanları da mevcuttur. Kişisel anı ve hatıralarınız için fotoğraf baskı ve hediyelik kupa baskı hizmetleri de Pendik laptop servisi ofisimizde verilmektedir.

laptop ssd disk  

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.