Pendik Bilgisayar Servisi ve Laptop Tamiri

Pendik Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamir Bakım ve Teknik Servisi, Tablet Servisi

Pendik yeni hizmet ofisi, ürün satış ve bilgisayar malzemeleri satış yerimiz hizmete başlamıştır. Bilgisayar notebook tamir bakım, tablet satış ve teknik servis yanında, bilgi işlem bakım onarım hizmetleri de sunulmaktadır. Laptop kasa onarım, laptop kırık ekran değişimi, pil batarya ve şarj aleti, kırık tablet ekran değişimi gibi hizmetleri pendik bilgisayar servisimizde sunmaktayız.

OEM bilgisayar yedek parçaları ve bilgisayar malzemeleri ile beraber yan ürünler, aksesuarlar, kablosuz klavye, mouse, fare ve setleri ile birlikte, oyuncu, gamer kulaklık, oyuncu klavye ve fare, usb kablo, hard disk, laptop ssd disk montaj, kablo çeviriciler, hdmi, display port kablo, vga, dvi kablo, notebook çanta, notebook soğutucu, power bank ürünleri de satışa sunulmaktadır.

Sürekli gelişen ve değişen ürün sepetimize, access point, adsl vdsl modem, kablosuz speaker, bluetooth hoparlör ve kablolu ve kablosuz speaker gibi bilgisayar malzemeleri ve ürünleri ilave edilmektedir. Kişisel anı ve hatıralarınız için fotoğraf baskı ve hediyelik kupa baskı hizmetleri de Pendik laptop servisi ofisimizde verilmektedir.

laptop tamiri laptop tamiri