Pendik Bilgisayar Servisi ve Tamiri

Pendik Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamir Bakım
Notebook Teknik Servisi Termal Macun ve Pad Yenileme

Pendik yeni servis ve hizmet ofisimiz aynı zamanda OEM, aksesuar ürün satış ve bilgisayar malzemeleri satış yerimiz olarak hizmete başlamıştır. Bilgisayar notebook tamir bakım, laptop ekran değişimi, laptop notebook anakart tamiri, windows kurulum ve format atma, laptop termal pad macun değişim, ekran kartı termal macun pad yenileme, tablet satış ve teknik servis yanında, bilgi işlem bakım onarım hizmetleri de sunulmaktadır. Laptop kasa onarım, laptop kırık ekran değişimi, notebook ekran değişimi, laptop bozuk ekran değişimi, notebook pil batarya ve şarj aleti, kırık tablet ekran değişimi gibi hizmetleri, Pendik bilgisayar servisimizde sunmaktayız.

OEM bilgisayar yedek parçaları ve bilgisayar malzemeleri ile beraber yan ürünler, cep telefonu turbo şarj, hızlı şarj başlık ve hızlı şarj kablosu, kablosuz klavye, mouse, fare ve setleri ile birlikte, oyuncu, gamer kulaklık, oyuncu klavye ve mouse, usb kablo, hard disk, laptop SSD disk montaj, USB kablo çeviriciler, HDMI, display port kablo, VGA, dvi kablo, notebook çanta, notebook soğutucu stand, laptop şarj aleti, hızlı şarj powerbank ürünleri de satışa sunulmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz;

– Format atma windows kurulum – Laptop pil batarya değişimi
– SSD disk montajı SSD imaj atma – Laptop notebook şarj aleti adaptör değişimi
– OEM PC oyuncu gamer kasa toplama – Laptop notebook klavye değişimi
– Yazıcı kurulumu – Laptop notebook anakart tamiri
– ADSL ve VDSL Modem Satış Kurulum – Laptop notebook menteşe tamiri
– VDSL Modem Kurulumu – Laptop Kırık ekran değişimi
– Web Sitesi Tasarım – Laptop notebook kırık kasa onarımı
– E-ticaret Web Sitesi – Laptop termal macun pad yenileme
– Web hosting exchange e-posta – Ekran kartı termal macun pad yenileme
– Access Point Kurulumu – PC Termal bakım pad macun yenileme fan temizliği
– Oyuncu Bilgisayar ve Laptop Satış – Laptop sıvı teması temizleme solüsyon temizliği

 

laptop tamiri laptop tamiri

Ayke Bilişim olarak, verdiğimiz hizmetler yanında, sürekli gelişen ve değişen ürün sepetimize, access point, adsl vdsl modem, kablosuz speaker, bluetooth hoparlör ve kablolu ve kablosuz speaker gibi bilgisayar malzemeleri ve ürünleri ilave edilmektedir. Ayrıca oyuncu gamer klavye mouse ve diğer mikrofon gibi oyuncu ekipmanları da mevcuttur. Kişisel anı ve hatıralarınız için fotoğraf baskı ve hediyelik kupa baskı hizmetleri de Pendik laptop servisi ofisimizde verilmektedir.

laptop ssd disk  

termal macun termal pad

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.