Pendik Bilgisayar Servisi ve Laptop Tamiri Bakım

Pendik Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamir Bakım ve Teknik Servisi, Tablet Servisi

Pendik yeni servis ve hizmet ofisimiz aynı zamanda ürün satış ve bilgisayar malzemeleri satış yerimiz olarak hizmete başlamıştır. Bilgisayar notebook tamir bakım, laptop termal pad macun değişim, tablet satış ve teknik servis yanında, bilgi işlem bakım onarım hizmetleri de sunulmaktadır. Laptop kasa onarım, laptop kırık ekran değişimi, pil batarya ve şarj aleti, kırık tablet ekran değişimi gibi hizmetleri pendik bilgisayar servisimizde sunmaktayız.

OEM bilgisayar yedek parçaları ve bilgisayar malzemeleri ile beraber yan ürünler, aksesuarlar, kablosuz klavye, mouse, fare ve setleri ile birlikte, oyuncu, gamer kulaklık, oyuncu klavye ve fare, usb kablo, hard disk, laptop ssd disk montaj, kablo çeviriciler, hdmi, display port kablo, vga, dvi kablo, notebook çanta, notebook soğutucu, power bank ürünleri de satışa sunulmaktadır.

Sürekli gelişen ve değişen ürün sepetimize, access point, adsl vdsl modem, kablosuz speaker, bluetooth hoparlör ve kablolu ve kablosuz speaker gibi bilgisayar malzemeleri ve ürünleri ilave edilmektedir. Kişisel anı ve hatıralarınız için fotoğraf baskı ve hediyelik kupa baskı hizmetleri de Pendik laptop servisi ofisimizde verilmektedir.

Başlıca Hizmetlerimiz;

– Format atma, windows kurulum
– Kırık ekran değişimi
– Laptop notebook kırık kasa onarımı
– SSD disk montajı, SSD imaj atma
– Termal bakım, pad macun yenileme, fan temizliği
– Laptop pil değişimi
– Laptop notebook şarj aleti değişimi
– Laptop notebook klavye değişimi
– EBA uzaktan eğitim Zoom bağlantı ayarları
– Yazıcı kurulumu
– OEM PC oyuncu gamer kasa toplama

laptop tamiri laptop tamiri