VDSL Modem Access Point

ADSL ve VDSL modemle birlikte fiber altyapı için de gerekli modemi temin edebilirsiniz. Eskiyen adsl bağlantınızı yeni nesil vdsl veya fiber internet hatlarına çevirebilirsiniz. Altyapı geçişinden sonra vdsl modeminizi temin edebiliriz. Daha hızlı ve stabil internetin keyfini sürmek size kalmış. *

Acces Point ortam dağıtıcıları ile modemin yükünden kurtularak daha geniş alanlara daha hızlı internet dağıtabilirsiniz. Acces point ürünleri için bize danışabilirsiniz.

İş ortamı veya ev ortamında cihazların bir arada eşleşmesi için ağ ürünleri sunulmaktadır. Günümüzde en yaygın olarak kablosuz wi-fi ağ teknolojisi kullanılmaktadır. Tabi en önde gelen hizmet de internet olmaktadır. Bugün hemen hemen tüm cihazlar bir şekilde internete girer olmuştur. Telefon, tablet, akıllı saat, ev elektronikleri, uydu, android tv box, kameralar hepsi internet dünyasında yerini almıştır. Tabi burada en önemli nokta bunları nasıl haberleştirip internete bağlamamız noktasındadır. Hemen imdadımıza da kablosuz wi-fi teknolojisi gelecektir. Kablo derdinden kurtulmak için en ihtiyaçlı çözümdür. Bunları bize sağlayacak olan da modem ve Access Pointler olacaktır. Modemler daha ziade belli noktalarda sabit kaldığı için, internete uzak noktalara taşımak için AP Access Pointler kullanılmaktadır.

Ofis ortamında en çok kullanılan teknolojilerden biri de kablolu ağ ile switch, hub teknolojisidir.  Daha ziyade iş süreçlerini daha güvenli ve hızlı yapmak adına kablolu ağ tercih edilmektedir. Tabi kablosuz ağ teknolojileri de.

* İnternet alt yapısı dahilinde, internet altyapısı ilgili telekom tarafından verilir.

Access Point Kurulumu